O MNIE


Mam na imię Karolina i mieszkam w Rugby
(miejscowości ulokowanej w obrębie Warwickshire w Anglii)

Od kiedy pamiętam interesował mnie świat kosmetyków. Uwielbiam kupować, testować i wąchać. Zajmuje się również zawodowo tematyką makijażu. Wykonuje makijaże dzienne, wieczorowe, okolicznościowe, ślubne.
Staram się, aby każda klienta wyszła zadowolona, a makijaż dodał jej pewności siebie.
Poszerzyłam również usługi o hennę pudrową z geometrią brwi. Uwielbiam wykonywać metamorfozy i zadbać o to, żeby z każdej brwi zrobić - TĄ PIĘKNĄ.

Dodatkowo uwielbiam gotować i podejmuję się prawie każdego przepisu :)

Aby jeść, trzeba ćwiczyć. Od jakiegoś czasu dbam o regularną aktywność fizyczną oraz testuję nową dietę o której możecie przeczytać w zakładce WSPÓŁPRACA.


Dlaczego założyłam bloga?
Jestem pewna, że blog wpłynie na mój samorozwój. Uwielbiam testować różne kosmetyki i zawsze dzieliłam się opinią na ich temat. Zdecydowałam, więc, że będzie to idealne miejsce by trafić do większej ilości osób, które szukają opinii na temat danego produktu i będą chciały go zakupić.

Ponadto, często podaje moje przepisy, szczególnie kiedy przeszłam na nową dietę ketogeniczną, skupiającą się na ograniczeniu na maksa węglowodanów. Chciałabym się nimi tutaj dzielić i pokazać, że można trochę inaczej.

Jaka jestem prywatnie?
W życiu kieruję się szczerością i tego samego oczekuję od innych.COPYRIGHT © Blog · THEME BY WATDESIGNEXPRESS