AKTUALIZACJA

in , by Karolina Mielczarek, 22 kwietnia
Stęskniłam się i wracam do Was. 
Nie jestem w stanie opisać wszystkiego, co się u mnie działo, ale chciałabym powrócić tutaj z nowymi pomysłami. 

Blog oczywiście pozostaje w charakterze urodowym, ale uzupełniłam go o kategorie
gotowanie. Z uwagi na to, że sporo przepisów przekazuje znajomym, oraz ostatnio jestem aktywna w grupach o gotowaniu postanowiłam, że to świetny pomysł na nową aktualizację.


Na pewno spora część z Was skorzysta z nich, a jeżeli nie to zapraszam do wypróbowania.  Przepisy póki co będą zgodne z moją nową dietą ketogeniczną, która skupia się na wyeliminowaniu jak najwięszej ilości węglowodanów z diety.
Od razu napiszę, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Robię dużo rzeczy intuicyjnie i sama jestem ciekawa rezultatów.

Moim największym problemem była słabość do słodyczy (liczę na to, że nie jestem sama :) ). Oczywiście nadal mamy z mężem chciejstwa, ale szukam alternatyw i staram się wymyślać takie desery, które nie będą się odkładać w "boczkach". 

Pozostałe przepisy będą głównie białkowo- tłuszczowe. 

To z takich nowości, które będą się tutaj pojawiać. Od zawsze uwielbiałam gotować i sprawia mi to dużą przyjemność no i jedzenie... jedzenie to życie. 

Poza tym, na pewno zobaczycie sporo makijaży oraz prac zabiegu henny pudrowej, którą szczerze pokochałam. Z uwagi na charakter mojej pracy testuję różne kosmetyki kolorowe i chciałabym, żebyście o nich też słyszały. Niestety z uwagi na to, że mieszkam w Anglii nie mam możliwości testowania polskich marek, ale czasami uda mi się coś kupić będąc w odwiedzinach w Polsce. 

Nie pozostawię Was jednak z niczym. Mam Wam do pokazania kilka super produktów, które kupuję tutaj. W Anglii nie mamy Sephory, ani Douglasa. Mamy jednak inne drogerie w których można zakupić produkty zagranicznych marek. Wybór uwierzcie mi, że jest o wiele większy. Na pewno jeżeli chodzi o odcienie, ale również jestem trochę do przodu z nowościami. 

Tematy psychologiczno-rozwojowe pozostają bez zmian w zakładce Styl życia.

Mam nadzieję, że treści, które będę tutaj przedstawiać okażą się dla Ciebie interesujące. 
Nadal pozostały wpisy z poprzednich lat, które również są dla Was dostępne.

Przy okazji mam nadzieję, że podoba się nowy wystrój bloga? :)

Życzcie mi połamania pióra.

Ściskam, 
Karolina


SHARE 2 comments

Add your comment

Dziękuję za poświęcony czas. Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedziłaś! :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

COPYRIGHT © Blog · THEME BY WATDESIGNEXPRESS