Nie dla wszystkich wykonanie makijażu dziennego to bułka z masłem. Ten typ makijażu musi być delikatny i stonowany. Nie może być wyzywający i zwracający uwagę.

Ja sama, kiedy wykonuję taki makijaż staram się dobierać neutralne kolory, a przy okazji staram się, aby efekt końcowy był przyjemny dla oka i nienachalny. 

UWAGA! PRZEDSTAWIĘ WAM KILKA ZASAD ODPOWIEDNIEGO MAKIJAŻU DO PRACY :)
O czym musisz pamiętać...?
1. Stawiaj na neutralne kolory: brązy i delikatne róże.
2. Zachowaj umiar.
3. Staraj się wydobyć świeżość i rozjaśnić cerę. Zakryj wszelkie mankamenty tj. wypryski, sińce pod oczami i żyłki na powiekach. Nikt nie lubi patrzeć na to, jak ktoś jest niewyspany. Chyba nie chcesz spotkać się z ciągłymi pytaniami: "Źle się czujesz?"
4. Sięgaj po krzykliwe kolory poza godzinami pracy. Ja też lubię mocniejsze oko, ale chyba nie chcesz, aby szef pomyślał, że chcesz się mu przypodobać? szczególnie kiedy mamy do czynienia z płcią męską :)
5.  Jeżeli wiesz, że czeka Cię ciężki dzień - użyj utrwalacza do makijażu. Nikt nie lubi patrzeć na rozmazany tusz do rzęs, a też zwracanie komuś uwagi, że "coś jest nie tak" nie do końca jest stosowne. 
6. Miej zawsze przy sobie bibułki matujące albo puder. Dzięki temu, zawsze będziesz mogła czuć się bardziej komfortowo. 

Jak, więc wykonać tego typu makijaż?

To przedstawię Wam w prostym i szybkim tutorialu: KLIK
A jak wyglądają Wasze dzienne makijaże? :) na co najbardziej stawiacie?
Ściskam,
Karolina


SHARE 4 comments

Add your comment

Dziękuję za poświęcony czas. Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedziłaś! :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

COPYRIGHT © Blog · THEME BY WATDESIGNEXPRESS