Wbijam na Youtuby!

in , by Karolina Mielczarek, 28 marca
Cześć wszystkim,

Miała się dzisiaj pojawić recenzja jednego z moich ostatnich kosmetycznych odkryć, ale od wczoraj na kanale YouTube pojawił się mój pierwszy film i stwierdziłam, ze podzielę się nim z Wami, również tutaj. 

Już od ponad połowy roku chciałam zacząć dla Was nagrywać, ale brakowało mi sprzętu na to i przez to miałam związane ręce. Jak pewnie część z Was wie, albo i nie, wiąże się to z niemałym wydatkiem, więc musiałam chwilę odczekać. Co znajdziecie na moim kanale? Wszystkie kosmetyczne nowości, które będą do mnie docierały z przesyłek PR-owych, pierwsze wrażenia i filmy związane z podróżami i życiem w UK. Liczę, że przekazywana przeze mnie treść będzie dla Was interesująca i miła w odbiorze. 

Jeżeli obserwujecie mój Instagram  to zapraszam Was do śledzenia Instastory, bo to tam często pojawiają się pytania dotyczące najbliższych wpisów na blogu, a teraz jeszcze filmów. To Wasza opinia jest dla mnie najważniejsza. 

A teraz już zapraszam na film, dajcie koniecznie znać czy Wam się podobał i zapraszam do subskrypcji ;)Jeżeli prowadzicie też swoje kanały, podzielcie się linkami w komentarzach ;)  
chętnie Was odwiedzę! 

Ściskam,
Karolina

SHARE 1 comment

Add your comment

Dziękuję za poświęcony czas. Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedziłaś! :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

COPYRIGHT © Blog · THEME BY WATDESIGNEXPRESS