Podsumowanie 2017 roku

in , by Karolina Mielczarek, 03 stycznia


Kochane moje, 

Zgodnie z ankietą na Instastory zdecydowałyście, że chcecie poczytać o moim podsumowaniu 2017 roku. Przyznam, że jest to dla mnie nie lada wyzwanie. Nie jest proste zrobić bilans z 12 ostatnich miesięcy, ale przyjmuję to na klatę, więc zapraszam na wpis.

MAKEUP BUSINESS

Udział w Konferencji Makeup Business była jedną z lepszych moich decyzji. I choć było wiele rzeczy wymagających ogarnięcia - udało się. Spędziłam nie tylko świetny weekend z moim mężem w Warszawie, a na samej konferencji spotkałam wiele inspirujących osobowości i łyknęłam ogromną dawkę wiedzy. Świetnie było spotkać osoby, które dotychczas podziwiałam tylko na ekranie monitora. ZAPROSZENIE NA OTWARCIE STAND UP'u

Cieszę się, że zostałam zaproszona na otwarcie największego w Polsce flagowego stoiska Makeup Revolution. Było to dla mnie bardzo duże wyróżnienie, że mogłam się tam znaleźć i relacjonować Wam to wydarzenie.

  III ROCZNICA ŚLUBU

Może się zdziwicie, że ujmuję to w podsumowaniu, ale dla nie jest to wyjątkowo ważne. Nie będę Was jednak zanudzać, więc napiszę w skrócie - kocham i jestem kochana, a to daje mi poczucie, że mogę wszystko.

PRACA

W listopadzie, po 3 latach pracy w moim zawodzie zdecydowałam, że czas odejść. Nie chcę mówić o nikim źle, bo każdy ma swoje za uszami, ale delikatnie ujmując miałam dosyć chaosu jaki tam był. Czułam, że nakład mojej pracy jest nieadekwatny do zarobków, a ilość obowiązków i problemów narastała. Z wieloma rzeczami nie byłam w stanie się zgodzić i chyba mój buntowniczy charakter zadecydował za mnie. Nie mniej jednak, teraz czuję tlen i jest mi z tym fantastycznie.

Przez te 3 lata spełniłam większość założeń i planów. Włożyłam dużo serca i pracy, aby później móc odejść z podniesioną głową, dumna ze wszystkiego co zrobiłam. Nie mam sobie nic do zarzucenia i jestem wdzięczna, że zostałam doceniona przez moich podopiecznych i ich rodziców.

ZMIANY

Od jakiegoś czasu chodziły mi po głowie myśli, aby zmienić wszystko, nie tylko pracę ale i miejsce zamieszkania. Wrocław mnie zaczął trochę już frustrować z uwagi na wynajmowane mieszkanie, a tak bardzo chce mieć już coś swojego. Nie było jednak realne przy tak dużych kosztach odłożenie większej ilości pieniędzy, a kredytu na 30 lat nie chcieliśmy mieć. Zdecydowaliśmy, więc o wyjeździe za granicę. Najbardziej bałam się przeprowadzki, ale to na szczęście już poniekąd za nami. Mieszkanie opuszczone - klucze oddane. 

Teraz pozostał mi skok na głęboką wodę i odnalezienie się w obcym kraju.
 

ROCZNICA BLOGA

Nie mogę o tym nie wspomnieć. W grudniu minął rok od kiedy mam bloga. Czas zleciał oszałamiająco szybko, a ja nie mam się czego wstydzić. Włożyłam w niego swoje serce i jestem z tego dumna. Pisałam o tym oddzielny post, więc jeżeli macie ochotę przeczytać to zapraszam. 
SOCIAL MEDIA

Moje kanały na Instagramie oraz Facebooku rozrosły się powyżej tysiąca osób. To niesamowite, że tak wiele z Was jest ze mną. To dla mnie bardzo motywujące i dzięki temu mam ochotę na jeszcze więcej. 

Na samym Instagramie zdobyłam 27,588 lajków (serduszek). To oszałamiający wynik. Wasza życzliwość jest bezcenna. 

Z okazji rocznicy bloga przygotowałam dla Was rozdanie- szczegóły znajdziecie na Instagramie.


Poniżej prezentuję 9 Waszych najbardziej ulubionych zdjęć:A jak Wasze podsumowanie 2017? 
Zapraszam też do zapoznania się z trzema ostatnimi postami:

Makijaż karnawałowy -----> http://www.karolinamielczarek.pl/2018/01/makijaz-noworoczny-karnawaowy.html
Sposób na czystą cerę (wieczorny rytuał pielęgnacyjny)-----> http://www.karolinamielczarek.pl/2017/11/sposob-na-czysta-cere-wieczorny-rytua.html
Nowości w mojej kosmetyczce -----> http://www.karolinamielczarek.pl/2017/12/nyxowe-nowosci-w-mojej-kosmetyczce.html


Ściskam, 
Karolina

SHARE 11 comments

Add your comment

 1. Gratuluje poznania ciekawych osob i rocznic, zycze CI wielu sukcesow i szczescia w 2018 roku :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki za Twoją przeprowadzkę!

  OdpowiedzUsuń
 3. No kochana, sporę zmiany, życzę, aby wszystko się udało w tym roku :).

  OdpowiedzUsuń
 4. To już minęło ci trzy lata ślubu? Gratuluję ❤ i życzę kolejnych lat spędzonych razem :*

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie proges blogowy- przejście na własną domenę, 3 rocznica ślubu i powrót do Polski po latach za granicą. Tobie życzę wszystkiego co najlepsze zza granicą <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Sporo się u Ciebie pozmieniało w tym roku :) Trzymam kciuki, żeby Wam się wszystko ułożyło w nowym miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedziłaś! :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

COPYRIGHT © Blog · THEME BY WATDESIGNEXPRESS