Urodziny!

in , by Karolina Mielczarek, 27 grudnia
Witajcie moi drodzy,

Grudzień był miesiącem kompletnych rewolucji w moim życiu. Na szczęście za chwilę się kończy i zaczynam kolejny etap. Jeszcze wrócę do Was z pewnymi podsumowaniami, ale na chwilę obecną chciałam Wam podziękować za ROK funkcjonowania tego bloga.
To właśnie w grudniu ubiegłego roku postanowiłam założyć ten blog i dzielić się z Wami spostrzeżeniami na temat kosmetyków oraz życia. Jestem dumna, że przez ten cały czas byłam systematyczna i co tydzień pojawiały się wpisy ( a nawet i częściej). Ani razu, nie żałowałam tej decyzji, a wręcz przeciwnie - brakowało mi czasu na zrealizowanie wszystkiego, co chciałam zrobić. Zdecydowałam, że zrezygnuję, więc z mojej aktualnej pracy i dzięki temu będę mogła o wiele bardziej poświęcić się blogowaniu.

Szykuję się również do zmiany miejsca zamieszkania (Wrocław -> UK). Chciałabym móc zacząć pracować w branży kosmetycznej, co na pewno przyczyni się do jeszcze większego rozwinięcia bloga i kanałów Social Media, ale również podjęcia nowych ciekawych współprac z zagranicznymi firmami i poszerzenia grona czytelników.

Na Instagramie Was stale przybywa, co mnie niewątpliwie cieszy i motywuje do dalszych działań. Na pewno kanał będę dalej rozwijać, bo sprawia mi to dużą przyjemność. Mam w głowie masę pomysłów, które niebawem zobaczycie :)

Dzięki WAM mogę robić to co kocham i rozwijać się na nowych płaszczyznach. Dziękuję.

Firmom z którymi miałam przyjemność współpracować w tym roku: Delia Cosmetics, Makeup Revolution, Freedom Makeup, Lirene, Le Petit Marseillais chciałam podziękować: za zaufanie oraz możliwość testowania wszelkich nowości kosmetycznych, ale przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjemną atmosferę kontaktów zawodowych. Mam też nadzieję na kontynuowanie jej w nowych realiach.

Tymczasem, wracam do pakowania swoich rzeczy, by móc jutro opuścić z mężem mieszkanie. To nieprawdopodobne, ile przez 8 lat nazbierało się niepotrzebnych rzeczy... czas zrobić diametralny porządek... w życiu i nie tylko ;)

Ściskam,
KarolinaSHARE 3 comments

Add your comment

 1. Same odważne decyzje :) Trzymam kciuki żeby udalo Ci się zrealizować wszystkie plany :)

  Pozdrawiam,
  fochoblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin bloga i powodzenia na nowej ścieżce życia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To sto lat! Byś dalej prowadziiła bloga i by to sprawiało Ci przyjemność!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedziłaś! :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

COPYRIGHT © Blog · THEME BY WATDESIGNEXPRESS