Witajcie Kobietki,

Jak wiecie ruszyła od dzisiaj nowa promocja 2+2 o której pisałam tutaj
Nie wszystkie informacje, jednak zostały udostępnione nam przed terminem rozpoczęcia danej promocji. Dzisiaj mamy dziesiątego czerwca - czyli pierwszy dzień szalonych zakupów, które zapewne większość z nas zrobi przed rozpoczęciem sezonu letniego.
Dla osób, które jeszcze nie wiedzą co to za promocja, zdradzę, że chodzi o produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz depilacji.Niezmiernie istotne są warunki, które nas obowiązują, jeżeli chcemy z niej skorzystać. 

Po pierwsze promocja 2+2 obowiązuje TYLKO klubowiczów. Kto to jest? To osoba, która ma ściągniętą aplikacje Rossmanna na telefon. Otrzymujemy wtedy coś w stylu "wirtualnej karty", którą skanujemy przy każdych zakupach. Dzięki niej mamy możliwość skorzystania ze specjalnych promocji.

Kiedy już należysz do danego klubu możesz wybrać się na zakupy. Z półek wybieramy cztery różne produkty z wymienionych kategorii np.: maszynkę do depilacji, krem do stóp, pilnik do stóp i lakier do paznokci. Przy kasie, po zeskanowaniu "wirtualnej karty" dostajemy dwa kosmetyki tańsze GRATIS. 

Ważne jest to, że z danej promocji możesz skorzystać TYLKO raz, przy zakupie minimum czterech różnych kosmetyków z kategorii, które wymieniłam powyżej.

Kiedy stwierdzisz, że jedne zakupy to za mało, możesz skorzystać z ogólnej promocji 2+1, gdzie po wybraniu trzech różnych produktów z wymienionych wyżej kategorii, ten najtańszy otrzymasz GRATIS. Na jednym paragonie będzie to oczywiście widoczne. 

Jeżeli nie jesteś w Klubie Rossmanna to możesz skorzystać z tej promocji 2+1 (ona jest dostępna dla wszystkich).

Nie masz czasu iść na zakupy? Możesz zrobić je online, należy wtedy złożyć zamówienie poprzez aplikację mobilną lub logując się do swojego konta klubowego na naszej stronie internetowej.Postaram się zrobić osobny post na temat produktów, które polecam zakupić w tejże promocji (dajcie znać czy jesteście zainteresowane).

UWAGA: Produkty zakupione w ramach akcji 2+2 gratis nie podlegają zwrotom ani wymianie, więc polecam przemyślane zakupy :)Ściskam,
Karolina 
SHARE 8 comments

Add your comment

 1. Ja własnie już zrobiłam zamówienie, muszę tylko odebrać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tym razem odpuszczę chyba, nie potrzebuję nic nowego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja zrobiłam zakupy i mi nic nie naliczyło. Pisałam do nich i nic nie odpowiadają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to się stało? czy sprzedawczyni zeskanowała Twoją wirtualną kartę?

   Usuń
 4. Ja nic nie kupuję, mam spore zapasy :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony czas. Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedziłaś! :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

COPYRIGHT © Blog · THEME BY WATDESIGNEXPRESS