Witajcie,
Przybywam dzisiaj z recenzją kosmetyku firmy Stenders, a jest nim peeling złuszczający do twarzy.

Serdecznie zapraszam!
Od razu napiszę, że moje oczekiwania co to tego produktu były bardzo wysokie. Dlaczego? Po pierwsze - cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a po drugie - wszyscy go chwalą. 
Już parę miesięcy czekałam, aż wrzucą go do któregoś z Shinyboxa i udało się. Już pierwszego dnia po jego otrzymaniu wylądował na szafce w łazience. 


Co pisze producent: 
"Peeling delikatnie złuszcza wierzchnią warstwę naskórka i dogłębnie usuwa zanieczyszczenia sprawiając, że skóra staje się natychmiast jaśniejsza, gładsza i zdrowiej wyglądająca. Sproszkowana łupina orzecha włoskiego stanowią naturalne łupiny ścierające a ekstrakt z płatków i korzenia dzikiej róży dba o odpowiedni poziom nawilżenia skóry."

Cena:

79 zł za 75 ml  Moja opinia:

Opakowanie: 
Szata graficzna powala. Podoba mi się kolor różowy bardzo i z miłą chęcią patrzę na ten produkt codziennie rano. Żel był zabezpieczony folią aluminiową przed pierwszym użyciem.  

Konsystencja:
Żel w kolorze jasno różowym z małymi czarnymi drobinkami.


Działanie:
Pierwsze nałożenie na twarz i czekam... dziwnie czuję jak moja twarz robi się coraz bardziej ściągnięta. Okrężnymi ruchami jeszcze masuję twarz, ale peeling zaczyna się rolować. Pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło.

"Doświadcz królewskiego rytuału nawilżania!" - Po spłukaniu peelingu w ciągu kilku minut wyszły mi suche skórki na policzkach i nosie. Kilka razy już pisałam o tym, jaką mam cerę i jak trudno znaleźć dla mnie kosmetyk, który ją nawilży. Tutaj niestety klapa.  - odwrotny skutek.

Po peelingu moja cera jest:
-promienna ale wysuszona, a tego niestety nie mogę zlekceważyć.

Mój mąż natomiast z wielką chęcią z niego korzysta i cieszy się po zabiegu gładką i promienną cerą. Uważam, że najbardziej sprawdzi się więc dla skóry tłustej.

Moja ocena to 3/5


A może Wy znacie inny peeling  firmy Stenders godny polecenia dla skóry suchej ?

Follow my blog with Bloglovin
SHARE 0 comments

Add your comment

Dziękuję za poświęcony czas. Jest mi bardzo miło, że mnie odwiedziłaś! :)

Zostawiając komentarz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zgodnie z nowym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych

COPYRIGHT © Blog · THEME BY WATDESIGNEXPRESS